Izvor: Vostok.rs, 29.Feb.2012, 15:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Putin: isključiti mogućnost samovolje organa reda

29.02.2012. -

Kandidat na predsedničkim izborima RF premijer Vladimir Putin smatra da je neophodno tako promeniti zakone, da organi reda nemaju mogućnost da samovoljno donose odluke, i da se izbegne kriminalna saradnja sudija i organa reda.

„Remetićemo tu vezu između sudija i organa reda i isključiti mogućnost za samovolju. Zato će biti uklonjeni iz krivičnog prava i takozvanih ekonomskih >> Pročitaj celu vest na sajtu Vostok.rs << članova sve mogućnosti koje dozvoljavaju da se imovinski sudski spor pretvori u krivično delo za jednog od učesnika", - rekao je Vladimir Putin na susretu sa poverenim licima, članovima Sveruskog narodnog fronta i politikolozima.

Izvor: Golos Rossii
Pogledaj vesti o: Predsednički izbori

Nastavak na Vostok.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vostok.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vostok.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.