Izvor: S media, 02.Dec.2010, 14:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Problemi i s Putinovim avionom
Zbog loših vremenskih prilika, avion u kom su bili članovi ruske vlade predvodjeni premijerom Vladimirom Putinom, sa leta ka Kalinjingradu vratio se danas za Moskvu, javila je agencija Itar-Tas s.
Pres sekretar ruskog premijera Dmitrij Peskov izrazio je nadu da će se vreme normalizovati i da će vlada uspeti da u roku od dva sata poleti ka Kalinjingradu, gde treba da bude održana sednica o pripremi regionalnog >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << programa modernizacije zdravstva.
Itar-Tas s podseća da su vremenski uslovi ne jednom ometali Putinove letove - na proleće ove godine kada je pomerio let za Murmansk zbog pepela iz vulkana Ejafjatlajokudl, a u avgustu zbog magle avion sa premijerom nije mogao da sleti u Norilsk.
Problema sa avionom imao je danas i srpski premijer Mirko Cvetković.
Avion kojim je jutros trebalo da odleti u Sofiju morao je posle 15 minuta leta da bude hitno vraćen u Beograd zbog kvara.
Kako su rekli članovi delegacije, 15 minuta posle poletanja"lir džeta" signalizovana je tehnička neispravnost aviona, pa je pilot saopštio da moraju da se vrate u Beograd zbog problema.
(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Moskva












