Izvor: Glas javnosti, 07.Nov.2012, 13:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rus ubio petoro zbog nesrećne ljubavi
MOSKVA - Zaljubljeni Rus, koji je patio zbog neuzvraćene ljubavi, jutros je ubio petoro svojih kolega, uključujući i ženu koju je voleo, i još dvoje ranio na radnom mestu u jednoj farmaceutskoj kompaniji u Moskvi, saopštila je ruska policija.
Povezane vesti
Rus zbog neuzvraćene ljubavi ubio pet radnih kolega
Izvor: Nezavisne Novine, 07.Nov.2012
MOSKVA - Zaljubljeni Rus, koji je patio zbog neuzvraćene ljubavi, jutros je ubio petoro svojih kolega, uključujući i ženu koju je volio, i još dvoje ranio na radnom mjestu u jednoj farmaceutskoj kompaniji u Moskvi, saopštila je ruska policija.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












