Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Avg.2009, 16:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Rok fest" u Pančevu
PANČEVO - Ovogodišnji, osmi po redu "Rok fest" neće biti, kako je ranije najavljeno, u znaku bendova sa prostora bivše Jugoslavije, ali će ljubitelji muzike u Pančevu ipak uživati u svirci 11 lokalnih bendova i nastupu dve poznate grupe - "Ortodoks Kelts" i "Blok aut", rekao je danas novinarima Radivoje Lemaić, koordinator ovog pančevačkog dvodnevnog festivala, koji se održava u petak i subotu, 28. i 29. avgusta.
Prema njegovim rečima, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << prvog dana "Rok festa" od 18 časova na platou pančevačkog Doma omladine, koji je organizator ove manifestacije, sviraće pet lokalnih rok grupa, a od 22 časa do ponoći nastupiće beogradski "Blok aut".
Drugog dana je isti scenario, samo što će, posle nastupa šest pančevačkih bendova, publika imati priliku da uživa u muzici "Ortodoks Kelts".
Pogledaj vesti o: Fest
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
"Ortodoks Kelts" i "Blok aut" u Pančevu
Izvor: 24sata, 25.Avg.2009
Prema njegovim rečima, prvog dana "Rok festa" od 18 časova na platou pančevačkog Doma omladine, koji je organizator ove manifestacije, sviraće pet lokalnih rok grupa, a od 22 časa do ponoći nastupiće beogradski "Blok aut".















