Izvor: Politika, 19.Jun.2014, 13:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Preminuo Miša Blam
BEOGRAD –Slavni džez muzičar i kompozitor Mihajlo Miša Blam preminuo je danas u Beogradu, potvrdila je Tanjugu njegova porodica.
Ovaj kontrabasista, dobitnik je nagrade za životno delo Nišvil festivala, inicijator i osnivačdžez odseka u muzičkoj školi „Stanković” a bio je i autor više knjiga o džezu.
Tanjug
objavljeno: 19.06.2014
Pogledaj vesti o: Nišville
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Preminuo Miša Blam
Izvor: Nezavisne Novine, 19.Jun.2014
BEOGRAD - Slavni džez muzičar i kompozitor Mihajlo - Miša Blam preminuo je danas u Beogradu, potvrdila je Tanjugu njegova porodica.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






