Izvor: Glas javnosti, 04.Jan.2013, 11:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ko će sve da učestvuje na Evrosongu

ŽENEVA - Na 58. Pesmi Evrovizije, koja će se održati u maju u Švedskom gradu Malmeu, takmičiće se predstavnici iz 39 zemalja, a od učešća su definitivno odustali Slovačka, Portugalija, Bosna i Hercegovina i Turska.

Nastavak na Glas javnosti...



Povezane vesti

Ko će sve učestvovati na Evroviziji

Izvor: Akter, 04.Jan.2013

Na 58. Pesmi Evrovizije, koja će se održati u maju u Malmeu, takmičiće se 39 zemlje, a od učešća su definitivno odustali Slovačka, Portugalija, Bosna i Hercegovina i Turska

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.