Gadafijev sin traži oproštaj

Izvor: B92, 28.Mar.2014, 14:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gadafijev sin traži oproštaj

Tripoli -- Libijska televizija objavila snimak na kome se jedan od sinova libijskog predsednika Moamera el Gadafija, Sadi, iz zatvora izvinjava narodu i traži oproštaj.

Sadi el Gadafi je predat libijskim vlastima početkom meseca iz Nigerije, u koju je prebegao 2011. godine nakon što je njegov otac svrgnut sa vlasti i ubijen.

Vlada se priprema da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ga optuži za navodnu ulogu u potiskivanju ustanka protiv tadašnje vlasti Moamera el Gadafija.

Na objavljenom snimku se vidi da Sadi nosi zatvorsku uniformu i da se nalazi u prostoriji koja liči na kancelariju. Rekao je da žali zbog štete koju je prouzrokovao, kao i da u zatvoru ima dobar tretman.
Pogledaj vesti o: Moamer Gadafi

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.