Džej: Ponosan san na ćerku što nije tužila Adila!

Izvor: Vesti-online.com, 11.Dec.2013, 21:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džej: Ponosan san na ćerku što nije tužila Adila!

Džej Ramadanovski otvorio je dušu posle incidenta u kome je njegov zet Adil pretukao njegovu ćerku Anu, i rekao da mu iz sažaljenja sve oprašta, kao i da je ponosan na svoju ćerku što je odlučila da ne tuži supruga.

Porodična drama: Džej Ramadonovski  

Ramadanovski je nakon nemilog događaja najpre bio ogorčen i besan, te je rekao da Adilu nikada neće oprostiti ovo nedelo, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << međutim, u emisiji “Exkluziv“ kroz suze je rekao da nije ljut na njega.

 

"Nije trebalo Adil to da uradi, ali ja sam ponosan na ćerku, moram to da kažem, jer je ona odlučila, posle svega, da ga ne tereti", rekao je i dodao da ne želi nikome ono što se desilo njegovoj mezimici.

 

"Ne mom detetu, nego nikome ne želim to. Ne ponovilo se",  rekao je pevač kroz suze i dodao da mu je na kraju ipak žao i Adila.

 

"Ne znam ni sam, sad mi je i njega žao", potresen je bio Džej.
Pogledaj vesti o: Dzej

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Džej: Ponosan sam na ćerku što nije tužila Adila!

Izvor: Vesti-online.com, 11.Dec.2013

Džej Ramadanovski otvorio je dušu posle incidenta u kome je njegov zet Adil pretukao njegovu ćerku Anu, i rekao da mu iz sažaljenja sve oprašta, kao i da je ponosan na svoju ćerku što je odlučila da ne tuži supruga...Porodična drama: Džej Ramadonovski  ..Ramadanovski je nakon nemilog događaja...

Nastavak na Vesti-online.com...

Majka Adila Maksutovića: Sve su to laži onog narkomana i alkoholičara Džeja!

Izvor: Svet plus, 12.Dec.2013, 17:31

Drama u porodici Maksutović se nastavlja. Vest da je pevač Adil pretukao svoju suprugu Anu, još uvek skandalizuje javnost, a povodom nemilog događaja oglasila se i pevačeva majka.

Nastavak na Svet plus...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.