Izvor: Mondo, 05.Sep.2017, 10:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pronađena mrtva devojka u centru Beograda
Telo M.Đ. (25) iz sela nadomak Kruševca nađeno je u dvorištu zgrade u ulici Džordža Vašingtona u Beogradu, a kako MONDO saznaje, devojka je najverovatnije izvršila samoubistvo.
Foto: Mondo/ Stefan Stojanović
Beogradski mediji prethodno su objavili da je, prema prvim informacijama, devojka imala prerezan vrat i helanke iscepane između nogu.
Međutim, kako je za Mondo rečeno iz dobro obaveštenih izvora, za sada sve ukazuje da je devojka >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << skočila kroz prozor zgrade i izvršila samoubistvo.
Telo M.Đ. pronađeno je 21. avgusta u ranim jutarnjim satima.
List "Alo" objavio je da je M.Đ. stanovala na šestom spratu zgrade u ulici Džordža Vašingtona, a rodom je iz sela nadomak Kruševca.
Horor u Beogradu: Zaklana žena?
Pogledaj vesti o: Kruševac





