Izvor: Blic, 26.Okt.2019, 00:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DVA MILIONA DOLARA PO SOBI Tramp razmatra prodaju prava na Međunarodni hotel u Vašingtonu

Organizacija Tramp razmatra prodaju prava na Međunarodni hotel "Tramp" u Vaššingtonu, rekao je za "Vol strit džurnal" potpredsednik kompanije Erik Tramp.
Pogledaj vesti o: Vašington

Nastavak na Blic...






Povezane vesti

TRAMP PRODAJE HOTEL U VAŠINGTONU: Po sobi će tražiti i do 2 miliona dolara, a evo koju sumu će zaraditi od ovog posla! (VIDEO)

Izvor: Kurir, 26.Okt.2019

Organizacija Tramp razmatra prodaju prava na Međunarodni hotel "Tramp" u Vašingtonu, rekao je za "Vol strit džornal" potpredsednik kompanije Erik Tramp.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.