
Izvor: Blic, 09.Jun.2025, 15:04
RUSI NA KORAK DO VELIKOG CILJA?! Cure informacije o Putinovoj velikoj ofanzivi, Ukrajinci se pripremaju za KONAČNI OBRAČUN: Ovo se dešava prvi put od početka rata
Rusija tvrdi da su njene snage prodrle u centralnu ukrajinsku regiju Dnjepropetrovsk, što bi moglo stvoriti velike probleme za rastegnutu odbranu Ukrajine.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.