Proradila srpska veza u Harkovu, Kostić i Jović zamenili uloge! (video)

Izvor: Sportske.net, 15.Feb.2019, 00:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krilni napadač postigao novi gol u dresu Frankfurta.

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta gostuju Šahtjoru u Harkovu u okviru prve utakmice druge runde Lige Evrope.

U toku je drugo poluvreme meča u Ukrajini, rezultat je 2:1, a novu prednost Nemci su stekli nakon akcije dvojice reprezentativaca Srbije.

Igrao se 50. minutu kada je Filip Kostić zamenio uloge sa Lukom Jovićem koji je, probivši po desnoj strani, centrirao na drugu stativu gde se našao hitronogi fudbaler Ajntrahta i rutinski savladao Pjatova.