
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Feb.2025, 19:28
Orban: Rat u Ukrajini se bliži kraju; Nikada nećemo glasati za članstvo Ukrajine u EU
Mađarski premijer Viktor Orban danas je izjavio da se rat u Ukrajini bliži kraju i da Budimpešta nikada neće glasati za to da Kijev bude član EU jer bi to bilo protiv interesa Mađarske.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Orban: Rat u Ukrajini se bliži kraju, Mađarska nikada neće podržati članstvo Kijeva u EU
Izvor: 24sedam.rs, 22.Feb.2025
„Rat se bliži kraju. Ovde se ne radi samo o Ukrajini, već o teritoriji koja je bila zona sukoba između NATO-a i Rusije“, rekao je Orban
"RAT U UKRAJINI SE BLIŽI KRAJU" Orban otkrio da Mađarska neće podržati članstvo Kijeva u EU
Izvor: Blic, 23.Feb.2025, 04:21
Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je da se rat u Ukrajini bliži kraju i da Budimpešta nikada neće glasati za to da Kijev bude član EU jer bi to bilo protiv interesa Mađarske.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.