LE: Dinamo Kijev, Fiorentina, Klub Briž i Dnjepar remizirali!

Izvor: UživoFudbal.com, 16.Apr.2015, 23:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U dva večerašnja meča 1/4 finala Liga Evrope utakmice su završene nerešenim rezultatom. Klub Briž i Dnjepar odigrali su u Belgiji meč bez golova. Igrači Dnjepra su imali više šuteva na gol, ali su domaćini imali izglednije prilike za pogodak. U drugom meču Fiorentina je ugostila Dinamo iz Kijeva, po jedan pogodak viđen je na obe strane. U prvom poluvremenu povela je gostujuća ekipa, da bi u nastavku igre domaćin poravnao rezultat. Klub Briž – Dnjepar 0:0 Dinamo Kijev – Fiorentina 1:1

Nastavak na UživoFudbal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.