DEKLASIRALI SRBIJU, A PORAŽENI OD UKRAJINE: Šok za Engleze u Košicama!

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Okt.2023, 22:25

Palo pet golova...

Mlada reprezentacija Ukrajine do 21 godine savladala je Englesku rezultatom 3:2 u meču trećeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Vološin u 31. i Očeretko u 43. minutu su doneli veliku prednost nominalno domaćinu (meč igran u Košicama) pred odlazak na pauzu.

U nastavku je usledio odgovor "Gordog Albiona" koji preko Maduekea u 67. i Kresvela u 89. minutu stiže do izjednačenja.

Gol odluke je u četvrtom minutu >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << nadoknade postigao Ilja Kvasnicija za konačnih 3:2 i treću pobedu Ukrajine u isto toliko utakmica.

Ukrajinci su lideri kvalifikacione grupe F sa devet bodova, dok su Englezi na drugom mestu sa tri boda manje.

Podsetimo, ovo je ista ekipa Engleske koja je pre samo nekoliko dana savladala Srbiju sa neverovatnih 9:1.

Ekipa Dušana Đorđevića ima priliku da u duelu sa Severnom Irskom stigne do istog broja bodova kao i Engleska.