
Izvor: Danas, 18.Maj.2025, 20:06
U Turskoj 30.000 biljaka marihuane uništeno na lokalitetu koji je na listi UNESKO-a
Turski zvaničnici za borbu protiv narkotika uništili su 30.000 biljaka marihuane tajno uzgajanih u ogromnoj bašti na obalama reke Tigar, koja je na listi svetske baštine (Organizaciju UN za obrazovanje, nauku i kulturu - UNESKO), preneli su danas tamošnji su mediji.
Pogledaj vesti o: Turska
Povezane vesti
FOTO: U Turskoj uništeno 30.000 biljaka marihuane na lokalitetu pod zaštitom Uneska
Izvor: Radio 021, 18.Maj.2025
Turski zvaničnici za borbu protiv narkotika uništili su 30.000 biljaka marihuane tajno uzgajanih u ogromnoj bašti na obalama reke Tigar, koja je na listi svetske baštine Uneska.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.