Sjajni Di Natale, pobedio i Palermo

Izvor: OkRadio.rs, 07.Apr.2013, 19:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pored remija Fiorentine i Milana, nedeljni program Serije A obeležio je Napadač Udinezea Antonio Di Natale. Dva meča 31. kola završena su bez golova, dok su u dve pobede ostvarene identičnim rezultatom - 3:1. Slavile su ekipe Palerma i Udinezea, dok su mečevi Katanija – Kaljari, odnosno Sijena – Parma završeni bez pobednika. Fenomenalni Antonio Di Natale je vodio Udineze do pobede nad Kijevom rezultatom 3:1. Sjajni Italijan je bio strelac u 20, i 25. minutu, a pet miunta pre kraja meča asistirao je Banatii za treći pogodak. Jedini gol za Kijevo delo je Papa u 35....