Izvor: NoviMagazin.rs, 01.Feb.2023, 16:39

Muškarac iz Skoplja koji je ubio tromesečnu bebu osuđen na 20 godina zatvora

Krivični sud u Skoplju osudio je na 20 godina zatvora Skopljanca Suada Bajrama (45) koji je optužen za ubistvo svog tromesečnog deteta. Bajram je, kako je preneo portal MKD.mk, proglašen krivim za "ubistvo iz nasilja u porodici", pošto je pred sudijama priznao krivicu i izrazio žaljenje i kajanje.

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Povezane vesti

Muškarac iz Skoplja koji je ubio tromesečnu bebu osuđen na 20 godina zatvora

Izvor: Radio 021, 01.Feb.2023

Krivični sud u Skoplju osudio je na 20 godina zatvora Skopljanca Suada Bajrama (45) koji je optužen za ubistvo svog tromesečnog deteta.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.