Izvor: NaDlanu.com, 14.Nov.2011, 23:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kineski seljak "pljunuti" Putin
Iako je donedavno bio sasvim običan zemljoradnik iz jednog kineskog sela, Luo Janping sve je popularniji zahvaljujući neverovatnoj sličnosti sa ruskim premijerom Vladimirom Putinom.
Četrdesetosmogodišnjeg Lua u njegovom rodnom selu meštani već neko vreme ne zovu imenom, već su mu dali nadimak "brat Putin".Luo je, inače, još samac i živi sa starijim bratom.Radi na farmi i nada se da će uskoro upoznati ženu s kojom će zasnovati porodicu, prenose agencije.
Pogledaj vesti o: Farma
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








