Izvor: Press, 23.Feb.2014, 19:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hrvatskog pisca Antu Tomića mladić polio kantom fekalija
Svedoci tvrde da je momak, nakon što je Tomića polio, rekao: "Evo ti, pa sad ponovo piši o meni" i potom pobegao.
Tomić kaže da ne zna ko bi mogao biti taj momak, ali je siguran da o njemu nije pisao, preneo je hrvatski portal "Index.hr".
Sve se, kako se navodi, odigralo u par sekundi. Niko nije stigao da reaguje i zadrži napadača, koji se brzo izgubio i sada ga traži policija.
Tomić je rekao da nema komentar, te da će, ako bude imao šta da kaže to i napisati.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







