Izvor: Blic, 06.Dec.2020, 18:31

Godinama je terorisala ljude, egzorcista je "isterivao đavola" iz nje, a onda je počinila zločin toliko gnusan da je zovu "DEMONSKA ĆERKA"

Žena iz Sidneja, koja je optužena da je počinila ubistvo toliko stravično da je postala poznata kao "demonska ćerka", našla se na suđenju pod optužbama da je svojoj majci odrubila glavu.

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.