Izvor: S media, 06.Jun.2011, 15:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sting tražio cveće u garderobi
Sting će 8. juna nastupati četvrti put u Beogradu. Pred koncert u Areni koji će održati sa simfonijskim orkestrom poznati britanski muzičar nije bio preterano zahtevan.
Sting već po četvrti put stiže u Beograd i neće se dugo zadržavati, jer već već narednog dana putuje u Ljubljanu.
Specijalnih zahteva u vezi sa hranom ili izgledom garderobe, gotovo da i nema, navode organizatori, a “jedino je potrebno da u garderobi, pored udobne sofe i fotelje, bude i neka biljka >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << u saksiji”, prenosi Blic.
Čola: Sve ću pobiti ako mi propadne koncert!
Za Ejmi ceo sprat u „Hajatu“
Srušila se bina uoči koncerta Dejvida Gete! (FOTO)
On će se u Beogradu zadržati manje od dva dana jer već 9. ujutru putuje za Ljubljanu. Dolazi 8. juna i direktno sa aerodroma ide na snimanje emisije “Veče sa Ivanom Ivanovićem”, a zatim će svratiti u hotel na kraći predah pre generalne probe.
Koncert počinje tačno u 20 sati, tako da je publika pozvana da stigne najkasnije sat vremena ranije, da se ne bi pravile gužve na ulazu. Na koncertu nazvanom „Symphonicity” Sting će izvesti 30 pesama.
Pogledaj vesti o: Sting u Beogradu


















