UEFA pokrenula postupak protiv Metalista iz Harkova

Izvor: Press, 06.Avg.2013, 23:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UEFA pokrenula postupak protiv Metalista iz Harkova

UEFA je saopštila da će zbog "hitnosti slučaja" njena komisija za žalbe održati ročište sledećeg utorka.

Metalist sutra dočekuje grčki PAOK u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a nakon pobede u prvom meču u gostima (2:0 na korak je od baraža.

Međutim, UEFA prema propisima može da zabrani učešće u Ligi šampiona klubovima koji su bili umešani u nameštanje >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << mečeva od aprila 2007. godine.

Sud za arbitražu u sportu prošlog petka je odbio žalbu sportskog direktora Metalista Jevhena Krasnjikova na petogodišnju zabranu bavljenja fudbalom i potvrdio odluku ukrajinskog saveza da je bio umešan u nameštanje prvenstvene utakmice protiv Karpatija iz Lavova u aprilu 2008.

Žreb parova baraža za Ligu šampiona biće održan u petak.
Pogledaj vesti o: Grčka

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.