Izvor: HotSport.rs, 24.Feb.2024, 17:32

(POLUVREME) ZVEZDA RAZBIJA ČUKARIČKI: Kanga se bele tačke i Šerif probili bedem Brđana!

Sigurna igra šampiona na Marakani Fudbaleri Crvene zvezde na svom stadionu igraju meč 22. kola Mozzart Bet Superlige Srbije protiv ekipe Čukaričkog, a rezultat je 2:0. Već na samom startu meča gosti za Banovog brda su skrivili penal, koji je u 9. minutu u pogodak pretvorio iskusni Gelor Kanga. Crvena zvezda uspeva da duplira prednost ... Read more
The post (POLUVREME) ZVEZDA RAZBIJA ČUKARIČKI: Kanga se bele tačke i Šerif probili bedem Brđana! appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić,   Košarka