Odbojkaši Srbije osvojili titulu šampiona Evrope

Izvor: Beta, 29.Sep.2019, 19:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkaška reprezentacija Srbije osvojila je danas titulu prvaka Evrope, pošto je u Parizu u finalu Evropskog prvenstva pobedila Sloveniju sa 3:1 (19:25, 25:16, 25:18, 25:20). Srbiji je ovo treće evropsko zlato, pošto je prethodno bila najbolja 2001. i 2011. godine. Takodje, Srbija je, kao i 2011. godine, objedinila titule šampiona Evrope u muškoj i ženskoj konkurenciji. Na drugoj strani, Slovenija nije uspela da osvoji prvo zlato u svom drugom finalu.

Nastavak na Beta...

Odbojkaši Srbije šampioni Evrope

Izvor: Nezavisne Novine, 29.Sep.2019

Odbojkaši Srbije novi su šampioni Evrope nakon što su u finalu Eurovoleja savladali Sloveniju rezultatom 3:1 (19:25, 25:16, 25:18, 25:20).

Nastavak na Nezavisne Novine...

Istorija se ponavlja – Srbija vlada evropskom odbojkom!

Izvor: B92, 29.Sep.2019

Drugi put u istoriji Srbija je objedinila evropske titule u reprezentativnoj odbojci.

Dame i gospodo, MVP Evropskog prvenstva ima reč!

Izvor: Sportske.net, 29.Sep.2019

Njegovi prvi utisci posle trijumfa u finalu...Odbojkaški reprezentativac Srbije Uroš Kovačević proglašen je danas za najboljeg igrača Evropskog prvenstva..."Bilo je fanstastično, ponosan sam na saigrače i na svoju zemlju. Ovo je neverovatno iskustvo za sve nas. Niko sem nas nije očekivao ovaj...

Evropsko zlato je stiglo u Beograd! FOTO

Izvor: B92, 30.Sep.2019, 12:57

Odbojkaški reprezentativci Srbije su se vratili u Beograd posle osvojene zlatne medalje na Evropskom prvenstvu...Izabranici selektora Slobodana Kovača su u finalu odigranom u Parizu savladali Sloveniju sa 3-1 u setovima...Njihovom pobedom Srbija je objedinila titule šampiona Evrope i u muškoj i u...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.