LE (GRUPE G, H, I) - Milan rutinski i sa neraspoloženim Ibrom, nova maestralna partija Alkasera! (video)

Izvor: Sportske.net, 29.Okt.2020, 22:03

Danas se nastavlja takmičenje u Ligi Evrope utakmicama drugog kola.

GRUPA G

Lester je u Grčkoj savladao AEK rezultatom 2:1.

"Lisice" su povele u 18. minutu golom Džejmija Vardija sa penala, da bi Hamza Čaudhuri u 39. duplirao prednost engleske ekipe.

AEK je uspeo da smanji u 49. golom Muamera Tankovića, ali više od toga Atinjani isu mogli.

I >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Braga je slavila u gostima Zorji u Ukrajini i to sa 2:1.

Sve je bilo gotovo praktično na početku meča, prvo je Paulinjo savladao golmana ukrajinskog tima u četvrtom, da bi sedam minuta kasnije Niko Gaitan sjajnim udarcim udvostručio prednost Portugalaca.

Utešni pogodak Zorje delo je Dmitra Ivanisenije u šestom minutu nadoknade vremena.