Izvor: Sportski Žurnal, 31.Jul.2013, 18:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bolt uči ruski uoči SP u Moskvi
Olimpijski šampion i svetski rekorder u sprintu Jamajčanin Usein Bolt naučio je nekoliko fraza na ruskom jeziku, uoči prvenstva sveta u Moskvi, od 10. do 18. avgusta.
(FOTO: AP)
„Da li su ostali već stigli na cilj”, jedno je od duhovitih pitanja koje je na ruskom izgovorio Bolt na konferenciji za novinare.
Najbrži čovek svih vremena „iz rukava” je potom izgovorio još >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << jednu rečenicu na ruskom jeziku – „Moje ime je Usein Bolt i dolazim iz Jamajke”, da bi završio porukom „Moskva, spreman sam”.
Bolt je vlasnik svetskog rekorda na 100 – 9,58 sekundi, 200 – 19,19 i 4×100 metara – 36,84 sekundi.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre, Svetsko prvenstvo
Nastavak na Sportski Žurnal...
Bolt uči ruski uoči SP u Moskvi
Izvor: Nezavisne Novine, 31.Jul.2013
LONDON - Olimpijski šampion i svjetski rekorder u sprintu Jamajčanin Usein Bolt naučio je nekoliko fraza na ruskom jeziku, uoči prvenstva svijeta u Moskvi, od 10. do 18. avgusta.




























