Sloboda Mićalović se oprostila od oca: Putuj, anđele moj! FOTO

Izvor: Svet plus, 05.Jun.2017, 21:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sloboda Mićalović se oprostila od oca: Putuj, anđele moj! FOTO

Glumac Dragan Mićalović preminuo je danas, a njegova ćerka Sloboda Mićalović, popularna glumica, emotivnom porukom se oprostila od oca.

Dragan Mićalović preminuo je danas u Beogradu u 67. godini života. Iza sebe je ostavio suprugu i tri ćerke, a dve od njih srpska javnost poznaje i voli - Draganu i Slobodu Mićalović.

Sloboda se oprostila od oca emotivnom porukom "Putuj, anđele moj" koju je objavila na svom instagram profilu uz njegovu fotografiju.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << />
Putuj, andjele moj!

A post shared by Sloboda (@sloboda_micalovic_boba) on Jun 5, 2017 at 10:53am PDT

Sahrana Dragana Mićalovića biće održana 7. juna u 15 časova, dok će opelo početi u 14:30 časova u kapeli na groblu Lešće, navodi Pink.rs
Pogledaj vesti o: Sloboda Mićalović

Nastavak na Svet plus...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.