Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Jun.2013, 10:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ljajić: Bez datuma brzo izbori
Dve opcije su u igri: da Srbija počne pregovore o pristupanju Evropskoj uniji u oktobru ili tek u januaru iduće godine. Prva varijanta je mnogo bolja za političku stabilnost u zemlji i za primenu sporazuma sa Prištinom, ocenio je potpredsednik Vlade i ministra za trgovinu i telekomunikacije Rasim Ljajić.
Pogledaj vesti o: Rasim Ljajić, Izbori, Evropska Unija
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Ljajić: Bez datuma brzo izbori
Izvor: Akter, 22.Jun.2013
Dve opcije su u igri: da Srbija počne pregovore o pristupanju Evropskoj uniji u oktobru ili tek u januaru iduće godine, rekao Rasim Ljajić
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








