Izvor: Danas, 12.Apr.2025, 14:36

Kad sam sebi naškodiš: Prerušio se da bi hvalio sopstvenu knjigu, a sada mu se smeju

Karol Navrocki kandidat je desničarske partije Pravo i pravda (PiS) na predstojećim predsedničkim izborima i trenutno je na drugom mestu iz aktuelnog gradonačelnika Varšave.
Pogledaj vesti o: Predsednički izbori,   Izbori

Nastavak na Danas...






Povezane vesti

Kad sam sebi naškodiš: Prerušio se da bi hvalio sopstvenu knjigu, a sada mu se smeju

Izvor: Blic, 12.Apr.2025

Jednom od kandidata na predstojećim predsedničkim izborima u Poljskoj mogao bi da se obije o glavu događaj iz bliske prošlosti.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.