Dogovoren sastanak Lavrova i Kerija o Siriji

Izvor: Akter, 21.Okt.2015, 16:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dogovoren sastanak Lavrova i Kerija o Siriji

Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i državni sekretar SAD Džon Keri dogovorili su se da se sastanu u Beču s kolegama iz Saudijske Arabije i Turske, da razgovaraju o sirijskoj krizi, saopštilo je rusko ministarstvo spoljnih poslova.

Saopštenje je izdato danas pošto je sirijski predsednik Bašar Asad došao u izenadnu posetu Moskvi gde se sastao s predsednikom >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << Vladimirom Putinom.

Rusija je prošlog meseca počela vazdušne udare na položaje Islamske države u Siriji kao podrška sirijskoj vojsci.
Pogledaj vesti o: Moskva

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.