USPEŠAN PRVI KORAK: Kecmanović SLAVIO u Parizu

Izvor: SrbijaDanas.com, 30.Okt.2021, 21:08

USPEŠAN PRVI KORAK: Kecmanović SLAVIO u Parizu

Poteškoće u drugom setu.

Srpski teniser Miomir Kecmanović je pobedio Belorusa Egora Gerasimova sa 2:0 (6:2, 7:6) u prvom kolu kvalifikacija za Masters u Parizu.

Belorus je poveo sa 1:0 u uvodnom setu, ali posle toga je Miomir nanizao pet gemova i rutinski je slavio sa 6:2.

ATP 1000 Paris - Hard (First Round Qualifying)

Miomir Kecmanovic (SRB) def. Egor Gerasimov (BLR)
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<
6:2 7:6(3)

— TENIPO - tennis livescore (@TENIPOcom) October 30, 2021

Gerasimov je u nastavku poveo sa 3:0, ali Kecmanović je odmah uzvratio i poravnao na 3:3. Posle toga je svako osvajao svoj servis i došlo se do taj-brejka. Tamo je Srbin bio ubedljiv. Slavio je sa 7:3 i stigao na korak od glavnog žreba.

Tamo će igrati protiv boljeg iz dule Dominik Kepfer (Nemačka 62. na svetu) i Harold Majo (Francuska 420. na ATP listi)
Pogledaj vesti o: Pariz

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Povezane vesti

Kecmanović u finalu kvalifikacija za masters u Parizu

Izvor: Danas, 30.Okt.2021

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se večeras u finale kvalifikacija za masters u Parizu pošto je pobedio 105. igrača sveta Egora Gerasimova iz Belorusije posle dva seta, 6:2, 7:6.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.