Svadba ćerke predsednika Južne Afrike u znaku Pariza

Izvor: Beta, 24.Apr.2011, 14:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Svadba ćerke predsednika Južne Afrike u znaku Pariza

JOHANESBURG, 24. aprila 2011. (Beta-AFP) - Ćerka predsednika Južne Afrike Džejkoba Zume, Duduzili udala se u subotu na velelepnoj ceremoniji u privatnom rezervatu koji je za tu priliku bio dekorisan u znaku Pariza, piše u nedelju štampa iz Johanesburga.

Venčanje je bilo izuzetno luksuzno: nevesta je nosila venčanicu ukrašenu kristalima koju je sama kreirala, dame su nosile obilje dijamantskog nakita, a 650 zvanica je u rezervat prebačeno limuzinama.

Mladenci su venčanje zamislili na temu Pariza: šatori, stolovi i torte bili su ukrašeni Ajfelovim kulama, stolovi su bili obeleženi imenima Luj Viton, Žan-Pol Gotije, Notr Dam i Mulen Ruž.

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.