Pariz: Sjajan start Lajovića

Izvor: Vesti-online.com, 02.Nov.2015, 18:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pariz: Sjajan start Lajovića

Srpski teniser Dušan Lajović uspešno je startovao na poslednjem Mastersu sezone u Parizu, pošto je savladao Francuza Nikolasa Maua 2:0 (7:5, 6:3), za 90 minuta igre.

U narednom kolu, Srbin će igrati sa Belgijancem Davidom Gofanom.

Turnir u pariskom "Bersiju" igra se za nagradni fond od 3,8 miliona evra, a titulu brani Novak Đoković, koji je slobodan u prvom kolu, a u drugom će igrati sa Brazilcem Tomašem Belučijem.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.