Izvor: B92, 16.Avg.2023, 09:13
Nije kraj – Lebron Džejms na OI u Parizu?
Bivša NBA zvezda Pol Pirs veruje da karijera Lebrona Džejmsa u reprezentaciji SAD još nije završena.
Iako će Džejms sledećeg leta imati 39 godina, Pirs ističe da će zvezda Los Anđeles Lejkersa odazvati nacionalnom timu na Olimpijskim igrama u Parizu.
"Stvarno mislim da će Lebron otići. Mislim da će Lebron igrati na Olimpijskim igrama. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Ovo će biti njegove poslednje OI. Mislim da će Stef Kari u timu za Pariz, mislim da mora da ode", rekao je Pirs u podkastu Ticket & The Truth.
Džejms je poslednji put igrao za tim SAD na Olimpijskim igrama u Londonu 2012, a ukupno je tri puta bio u američkom timu na olimpijskom turniru (2004, 2008 i 2012), jednom na Svetskom prvenstvu (2006) i jednom FIBA šampionatu Amerike (2007).
Džejms u karijeri na FIBA takmičenjima prosek od 13,3 poena, 3,9 skokova, 3,8 asistencija na 43 utakmice za tim SAD.
Prethodne sezone u NBA ligi "Kralj" je prosečno beležio 28,9 poena, 8,3 skoka i 6,8 asistencija.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.





