Iz Pariza u Liverpul,već na zimu?

Izvor: Sportske.net, 24.Dec.2017, 23:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iz Pariza u Liverpul,već na zimu?

Prelazni rok počinje za nekoliko dana, zakuvava se!

Golman Pari Sen Žermena Kevin Trap želi da napusti klub u januarskom prelaznom roku pošto je nezadovoljan malom minutažom, rekao je danas njegov menadžer.

Trap, koji je u julu 2015. godine za oko 10 miliona evra iz Ajntrahta iz Frankfurta prešao u Pari Sen Žermen, nije ove sezone uspeo da se izbori za mesto u prvom timu.

"Ako se ukaže >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << prilika, Kevin će napustiti Pariz", rekao je menadžer Jorg Nojbajer, preneo je Omnisport.

Britanski mediji preneli su da je za 27-godišnjeg nemačkog golmana ozbiljno zainteresovan Kristal Palas, ali i Liverpul, gde su zabrinuti za formu Simona Minjolea.

Trap je prošlog meseca rekao da želi redovno da igra kako bi uvećao svoje šanse da sa reprezentacijom Nemačke ode na Svetsko prvenstvo u Rusiji narednog leta.

Francuski mediji preneli su da će Pari Sen Žermen tražiti za Trapa oko 15 miliona evra.

Spekuliše se i da bi Havijer Pastore u januaru mogao da napusti Park prinčeva.
Pogledaj vesti o: Pariz

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

Liverpul ima šansu da dovede sjajnog golmana

Izvor: Sportske.net, 25.Dec.2017, 11:58

Loris Karijus i Simon Minjole su razočarali navijače, često su svojim kiksevima nervirali sve koji navijaju za Liverpul. Da li će već u januaru doći do promena?..Najnoviji kiks Simona Minjolea u meču protiv Arsenala doveo je ponovo u pitanje kvalitet golmana koje ima Liverpul...Generalno, odbrana...

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.