Izvor: Nezavisne Novine, 04.Nov.2015, 13:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Benzema uhapšen zbog ucjenjivanja Valbuene snimkom seksa
PARIZ - Francuski fudbalski reprezentativac i napadač Reala Karim Benzema priveden je zbog sumnje da je umiješan u ucjenjivanje igrača Liona Matjea Valbuene video snimkom seksualnog čina.
Kako prenosi "Parizijen", pariska policija je zadržala Benzemu u pritvoru u stanici u Versaju, pod sumnjom da je učestvovao u ucjenjivanju Valbuene zajedno sa još tri fudbalera protiv kojih je već ranije pokrenuta >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << istraga.
Među privedenima prije dvije nedjelje bio je i bivši francuski reprezentativac Ðibril Sise, koji je poslije saslušanja pušten na slobodu.
Po francuskim zakonima, za pokušaj iznude novca predviđena je maksimalna zatvorska kazna od pet godina.
Pogledaj vesti o: Fudbal
Nastavak na Nezavisne Novine...






