SERIJA A “Viola” ispustila pobedu u Bergamu, prvenac Riberija (VIDEO)

Izvor: 011vodič.com, 22.Sep.2019, 23:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Atalanta je doživela težak evropski brodolom u Zagrebu, a umalo da je snađe još jedan, italijanski. Fjorentina je do 84. minuta meča u Bergamu imala 2:0, najpre golom Kjeze, potom i prvencem legendarnog Riberija. Domaćin je u 84. minutu smanjio, a u petom minutu stigao do boda.
Na meču MLS lige Njujork RB – Filadelfija, naša kladionica nudi kvotu 1.90 za pobedu domaćina.
Nikola Milenković je odigrao ceo >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << meč. Dušan Vlahović je na teren ušao u 77. minutu, dok je Aleksa Terzić ostao na klupi.

Lacio je rutinski savladao Parmu. Goste je načeo Ćiro Imobile, a pobedu je osigurao Adam Marušić, crnogorski reprezentativac i nekadašnji igrač Voždovca. Sergej Milinković Savić odigrao je celu utakmicu i bio asistent kod drugog gola.
Sasuolo – SPAL 3:0 (2:0)