LA LIGA Kralj pred prestolom (VIDEO)

Izvor: 011vodič.com, 23.Sep.2019, 00:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kralj se primakao prestolu. Neočekivano lako pobedom u najvećem andaluzijskom gradu, Madriđani su došli na korak od liderske pozicije, koju dugo već nisu videli: Sevilja – Real Madrid 0:1 (0:0). “Kraljevski klub” je posle četiri godine slavio na stadionu “Ramon Sančez Pishuan”!
Na meču turske Superlige Sivasspor – Trabzonspor, naša kladionica nudi kvotu 2.80 za pobedu gosta.
U prvoj polovini meča viđani su korneri, čak 13 na obe strane, ali ne i >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << golovi. Jedinu šansu propustio je Eden Azar u 35. minutu kada je njegov udarac odbranio golman Vaclik.
Slika na terenu nije menjana ni posle odmora. Sevilja je bila potpuno bezopasna, a Real je strpljivo čekao šansu. Dočekao je u 64. minutu. Danijel Karvahal je odlično prošao po desnoj strani, a Karim Benzema sa peterca rutinski pogodio mrežu. Luka Jović je ovog puta ostao na klupi.

Real je uspeo da sačuva vrednu pobedu. Serhio Ramos je sigurno komandovao odbranom u duelu sa klubom u kojem je ponikao. Sevilja, koja tokom celog meča nije šutnula u okvir gola, pogodila je mrežu u finišu. Međutim, zastavica pomoćnog sudije bila je visoko podignuta.