Pank pevač postaje žena!

Izvor: Glas javnosti, 09.Maj.2012, 12:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pank pevač postaje žena!

NJUJORK - Pevač pank benda "Against Me!" Tom Gejbel izjavio je da će uskoro postati žena.

Gejbel (31) je magazinu "Roling stoun" rekao da se još kao dete osećao pogrešno u svom telu jer pati od polnog poremećaja i da sada namerava da uzima hormone i odlazi na elektrolizu, a razmatra i operaciju promene pola.

Gejbel je rekao da će se od sada zvati Lora Džejn Grejs.

On je dodao da ga ne privlače muškarci i da će i dalje ostati sa svojom suprugom sa kojom ima dvogodišnju devojčicu.

Grupa "Against Me!" najpoznatija je po pesmi "Trash Unreal" i kasnije ovog meseca kreću na turneju sa grupom "The Cult".

tanjug

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.