Mari: I žene da igraju pet setova

Izvor: Sportski Žurnal, 05.Sep.2013, 20:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mari: I žene da igraju pet setova

Endi Mari izneo je predlog u Njujorku da bi i žene na gren slemovima mogle da igraju pet setova, kao i da nagradni fond bude izjednačen da muškim.
(FOTO: AP)
Nisu one inferiornije od nas. Ne kažem da muškarci treniraju mnogo više od žena, ali mislim da bi dame mogle da pruže odlične partije u pet setova – rekao je aktuelni šampion Ju-Es opena, Vimbldona i treći teniser sveta.
Istakao je da bi možda mogle da igraju u finalu pet >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << setova i da je neophodno da od prvog kola igraju toliko:
Nije da žene ne mogu da igraju toliko. Setimo se: Štefi Graf i Martina Navratilova su igrale odlično pet setova i bile su u odličnoj formi.
On je otkrio da pod uticajem svoje majke Džudi, prati ženski tenis, stanje u britanskom belom sportu i da mu je omiljena igračica Agnješka Radvanjska.
Pogledaj vesti o: Nju Jork,   Tenis

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.