Izvor: Popboks, 11.Okt.2010, 02:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Umro Solomon Burke
Gost ovogodišnjeg jazz festivala Nišville, autor planetarnog hita Everybody Needs Somebody To Love, preminuo je na amsterdamskom aerodromu Šiphol, u 70. godini života.
Umro je u avionu ili neposredno posle sletanja, a uzrok smrti još nije poznat. Berk je trebalo da nastupi u jednom poznatom klubu u holandskoj prestonici
Pogledaj vesti o: Nišville
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Popboks. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Popboks. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











