Izvor: BalkanRock.com, 07.Maj.2016, 08:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tegan and Sara objavile novi spot
Kanadski pop duo Tegan and Sara objavio je spot za pesmu “Boyfriend” sa predstojećeg albuma “Love You To Death“.
Clea Duvall je rediteljka ovog spota u kome se pojavljuju dizajnerka Rachel Antonoff, kao i glumice Sarah Ramos i Mae Whitman.
Novi album biće objavljen 3. juna za Warner Bros. Producent ploče je Greg Kurstin sa kojim je duo sarađivao i na prošlom izdanju “Heartthrob”.
Pesma “Boyfriend” je “direktna pop pesma o vezi u koju sam se upuštala sa devojkom koja nikad ranije nije izlazila sa drugom devojkom”, rekla je Sara Quin u obraćanju medijima.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BalkanRock.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BalkanRock.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






