Izvor: MetalSerbia.com, 08.Dec.2011, 16:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pekinška Patka u Beogradu
Kultni novosadski punk sastav Pekinška Patka nastupiće u okviru aktuelne turneje u Domu Omladine Beograd u četvrtak, 29. decembra. Kao predgrupe na koncertu nastupiće sastavi Lude Krawe i Bolesna Štenad iz Beograda.
Ulaznice su dostupne od petka, 9. decembra po ceni od 1000 RSD i možete ih kupiti na blagajni Doma Omladine i preko portala Eventim.rs.
Nastavak na MetalSerbia.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Pekinška patka u Domu omladine Beograd
Izvor: BalkanRock.com, 08.Dec.2011
Novosadski pank sastav Pekinška patka održaće 29. decembra prednovogodišnji koncert u sali Doma omladine u Beogradu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MetalSerbia.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MetalSerbia.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





