Niko više ne sluša Fifti Senta!

Izvor: S media, 28.Jul.2011, 21:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Niko više ne sluša Fifti Senta!

Reper Fifti Sent otkazao je izdavanje novog albuma jer niko nije hteo da ga kupi!

Fifti Sent se toliko razbesneo zbog činjenice da niko ne sluša njegove singlove, da je odlučio da odustane od izdavanja novog albuma! Za neuspeh novih pesama okrivio je izdavačku kuću "Interscope Records".

- Neću izdati novi album. Ne mogu da verujem koliko je "Interscope" trenutno uništen. Izvinjavam se svim fanovima, napisao je reper na svom "Tviter" profilu, a prenosi >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Blic.

Fifti Sent u filmu s Brusom Vilisom

Robert de Niro uz Fifti Senta u filmu "Freelancers"

Fifti Sent zaradio 10 miliona dolara preko Tvitera!

On je čak dodao da će se osvetiti tako što će okačiti neobjavljeni singl repera Dr. Drea na internet.

- Obožavam Dr.Drea ali sutra ću okačiti njegov novi singl na internet. Pesma je odlična, ali mislim da ne zaslužuje toliku pažnju, s obzirom na to da su sa mnom ispali toliko nefer, rekao je Fifti, misleći na pomenutu izdavačku kuću.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.