Izvor: SvetGitara.com, 18.Sep.2016, 13:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
M.O.R.T. imaju novi singl
Hrvatski bend M.O.R.T. predstavio je treći singl sa drugog studijskog albuma „Tužna kocka“.
M.O.R.T. je punk-blues bend iz Sinja i nastali su na jesen 2003. godine. Novi početak bend doživljava krajem 2012. godine, kada dobijaju novog bubnjara i snimaju prvi demo album“Vrhunsko dno“, koji je objavljen naredne godine. Te 2013. odnose i prvo mesto na banjalučkom Demo Fest-u, nakon čega 2014. godine stiže i album „Odjel za žešće“.
U aprilu ove godine izbacili >> Pročitaj celu vest na sajtu SvetGitara.com << su album „Tužna kocka“, koji u celosti možete preslušati putem Deezer servisa, sa kojeg izbacuju tri singla, „Plamen što kriješ“, „Volim“ i najnoviji „Na cesti“, koji možete poslušati ovde:





