Izvor: Politika, 17.Nov.2011, 00:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Koncert grupe „Mistake Mistake” uz podršku di-džejeva
Posle video-spota za grupu „Mistake Mistake”, reditelj Nikola Vulović sada radi za „Black Eyed Peas”
Beogradski sastav „Mistake Mistake”, koji izvodi fuziju esid-hausa, tu-stepa i elektro regea, sviraće večeras u beogradskom klubu „Tjub”, a kao njihovi gosti pojaviće se pevač grupe „Kilo kilo” Vojislav Malešev i di-džejevi MKDSL i Flip.
Ivan Bono koji je u grupi „Mistake Mistake”, između ostalog, zadužen i za komponovanje obećava dobru >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << žurku.
– MKDSL i Flip prepliću dabstep, tu-step i mnoge druge trenutno aktuelne elektronske pravce. Zajedno smo nastupali u KC „Grad” na žurci „Idemo na Mars” i atmosfera je bila fantastična, pa to očekujem opet. Sa Maleševim ćemo izvesti i remiks pesme „Da sam znao” – najavljuje Bono koji se pored muzike bavi slikarstvom i u galeriji „Ozon” u ponedeljak otvara izložbu reljefa.
– Izložba je inspirisana igrom mog petogodišnjeg sina koji ređa igračke automobila u veliki zastoj. Biće izloženo pet reljefa različitih dimenzija i materijala rađenih po fotografijama gužvi u Beogradu – najavljuje umetnik čijoj grupi „Mistake Mistake” je nedavno snimljen animirani spot za pesmu „Out there”.
– Video-spot je radio Nikola Vulović, a taj rad videli su i članovi grupe „Black Eyed Peas”, Fergi i Vilijam. Pošto im se dopao, angažovali su Nikolu da i njima radi video spot!
I. A.
objavljeno: 17.11.2011








