Hari Varešanović uoči koncerta u Sava centru

Izvor: NaDlanu.com, 10.Avg.2011, 18:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hari Varešanović uoči koncerta u Sava centru

Posle predivnog dueta sa Ninom Badrić, Hari Varešanović u intervjuu portalu Nadlanu.com najavljuje duet sa Lepom Brenom: "Biće to jedna divna latino-balada"

Nastali su 1986, prvih godina postojanja, tačnije do raspada bivše Jugoslavije doživeli najveću popularnost a 2011. obeležavaju četvrt veka rada. Popularni sarajevski bend Hari Mata Hari će jubilej, kada je beogradski koncert u pitanju, obeležiti u utorak 31. maja u Sava centru. -Napravili smo CD sa hitovima >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << i organizovali ovo potpisivanje za sladokusce, naše najvernije fanove – pričao je užurbano Hari. – Mislim da će koncert biti sjajan kao i uvek.Hari nije želeo baš nikakve detalje oko koncerta da otkriva, želi da sve ostane nepoznanica i iznenađenje za one koji se pojave poslednje majske večeri u Sava centru. -Ne volim da pričam unapred. Biće svega... Poznate su vaše serije koncerata, sada je samo jedan nastup ?-Ovo nije promotivni koncert, zato sada ne nastupamo nekoliko puta u nizu već samo u utorak. Uvek je ovde bilo sjajno, Beograd je otkrio grupu Hari Mata Hari. Prvo mesto gde smo svirali je Sava centar tako da taj prostor u meni uvek budi neke posebne uspomene. Pesme sa početka kao „Zlatne kočije“, „Slatka si k’o kadaif“ sada su rariteti?-Lepa su sećanja na te numere, na prve albume. Sve to sada, naravno, deluje naivno i slatko. Jubilej se, naravno, ne obeležava samo u Beogradu ? -Cela godina je tome posvećena. Odlučili smo da napravimo četiri koncerta – Beograd, Zagreb, Sarajevo i Ljubljana. Što se datuma tiče, za sada se, pored Beograda, zna jedino Sarajevo, 11. juna. Kratak osvrt na Evroviziju... -Vaša Nina je bila sjajna, kao sa MTV-ja. Naš Dino, standardno, odličan. Imali ste u karijeri dosta dueta – najavljuje se realizacija još jednog, sa Lepom Brenom?. -Uradio sam pesmu, biće to jedna divna latino-balada. Dosta vremena je već prošlo od poslednjeg studijskog izdanja „Sreća“ ? -U pripremi je novi album – beše to sve što smo mogli da izvučemo od Harija Varešanovića. Milan Ćunković

Nastavak na NaDlanu.com...



Povezane vesti

Hari Mata Hari u Sava Centru

Izvor: NaDlanu.com, 10.Avg.2011

Grupa Hari mata Hari ove godine obeležava 25 godina postojanja mini serijom koncerata na prostoru bivše Jugoslavije a „čast“ da je otvori imao je, poslednje majske večeri, Beograd. Sava Centar je bio pun.. Bend je ovoga puta bio oprezan pa je sprečena situacija kakva se desila pre dve godine...

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.