Eyesburn slavi 20. rođendan  u SKC-u

Izvor: SvetGitara.com, 26.Nov.2014, 15:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Eyesburn slavi 20. rođendan u SKC-u

Prvi hardcore/reggae sastav na našim prostorima, grupa Eyesburn, slavi 20. rođendan – u Velikoj sali SKC-a u Beogradu, u petak, 26. decembra!

,,Veoma nam je drago što će upravo SKC biti mesto na kome ćemo obeležiti 20 godina postojanja benda! Pored već zaboravljene Akademije, SKC je bio i jeste naša druga kuća u kojoj smo svirali najbitnije koncerte u dosadašnjoj karijeri. Nastup koji pripremamo za 26. decembar razlikovaće se od ostalih jer je koncipiran kao vremeplov – >> Pročitaj celu vest na sajtu SvetGitara.com << putovanje kroz poslednjih 20 godina naših života!“, najavljuju momci iz grupe Eyesburn rođendanski spektakl.

Povodom prve dvadesetogodišnjice benda, Eyesburn će objaviti i svoju prvu kompilaciju! Na duplom CD-u naći će se probrane pesme koje su ostavile najveći pečat u dosadašnjoj karijeri benda, ali i neobjavljene verzije pesama koje već uveliko važe za ,,lektiru“.



Ulaznice po pretprodajnoj ceni od 800 dinara dostupne su na svim GigsTix prodajnim mestima, na blagajni Studentskog kulturnog centra, kao i u kafeu Šikarica (Skadarska 22).

Ukoliko ih ostane, na ulazu u SKC, na veče koncerta, cena ulaznice iznosiće 1.000 dinara.

Ulaznice će biti u prodaji od četvrtka, 27. novembra.

Nastavak na SvetGitara.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SvetGitara.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SvetGitara.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.