EXIT Dance Arena predstavlja: Stereotip!

Izvor: Mondo, 12.Maj.2015, 10:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EXIT Dance Arena predstavlja: Stereotip!

Beogradsko izdanje Stereotipa u SKC-u u nedelju, 17. maja! Dolaze Dixon, Felver, Petar Dundov, Dav ...

Foto: Promo: Stereotip

 Na prvom beogradskom izdanju Stereotipa, muzičko-plesne manifestacije čija su se prva dva izdanja sa velikim uspehom desila u Zagrebu, već najavljenim izvođačima Dixonu, Felveru, Kristijanu Molnaru i Schwabi, pridružiće se cenjeni hrvatski muzičari – Petar Dundov i Dav.

Dixonov nastup u SKC-u poslužiće i kao odlična uvertira >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << u ovogodišnji EXIT festival, gde je jedan od predvodnika Dance Arene.

Kontigent karata po ceni od 900 dinara je rasprodat, pa su sada dostupne ulaznice po promotivnoj ceni od 1.200 dinara koje se mogu kupiti putem servisa Eventim Srbija, kao i online.

Na sam dan manifestacije, ulaznica će moći da se kupi po ceni od 1.500 dinara.

Petar Dundov već dvadeset i pet godina pravi inteligentnu i harmoničnu muziku koja istovremeneno tera na razmišljanje i na ples što mu je obezbedilo veoma veliki broj vernih obožavaoca.

Dundovljeve trake u svoje setove redovno uvrštaju i muzički znalci kao što su Adam Bejer, Loren Garnijer, Ernan Kataneo i drugi. Na nastupu uživo na beogradskom Stereotipu, predstaviće se sa poslednjim albumom "Sailing Off The Grid" objavljenom na kultnoj belgijskoj etiketi "Music Man".

Svojevremeno prozvan “hrvatski Pure Science”, Davor Stošić - Dav, muzičko-producentski zanat je usavršavao još u ranim devedesetima.

On u SKC stiže uz zvuk inspirisan tech-house i deep-techom, koji neguje i u svojoj izdavačkoj kući Privateer. Iza sebe ima preko 40 izdanja, a neka od njih će publika u SKC-u čuti uživo.

Dav je poznat po svom dinamičnom live nastupu i po dobrom običaju da publiku uvek iznenadi nekim novim i još uvek neizvedenim pesmama.

Stereotip SKC pomera vreme okupljanja i početak okupacije plesnog podijuma zakazuje za 17:00, umesto za prethodno najavljenih 16:00, a plesaće se do kasnije u noć pošto se žurka produžava sa prvo planiranih 01:00 na 02:00.

Kako biste se među prvima ukrcali na ovaj muzički brod koji plovi jedrima punim dobre energije i još boljih muzičkih tonova, putem servisa Eventim nabavite ulaznice od 1.200 dinara. Ulaznice po ceni od 1.500 dinara moći će da se kupe na dan žurke.

 

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.